Komplexné zabezpečenie  vozového parku

Hľadáte spôsob ako si ušetriť náklady na PHM, čas strávený vedením kníh jázd a v neposlednom rade nervy pri riešení priestupkov vašich vodičov? Všetky tieto a mnoho ďalších výhod vám prináša GPS monitoring od spoločnosti TSSGroup, lídra v oblasti monitorovacích riešení.

NONSTOP PREHĽAD V MOBILNEJ APLIKÁCIÍ

Prehľadná aplikácia iOS a Android pre pohodlnú kontrolu kdekoľvek a kedykoľvek

JEDINEČNÉ RIEŠENIA UŠITÉ NA MIERU

S nami môžete monitorovať nielen polohu ale tiež ľubovoľné množstvo ďalších údajov o vozidle či majetku

VLASTNÝ VÝVOJ A VÝSKUM

Nie sme len predajca cudzích produktov, na personalizácii vášho riešenia pracuje odborný tím technikov s nenahraditeľnými skúsenosťami.

OVERENÉ ZÁKAZNÍKMI

Na naše produkty sa každý deň spoliehajú tisícky spokojných zákazníkov, vďaka ktorým sme jednotkou na slovenskom trhu.

pre malé, stredné, aj veľké firmy

S pomocou našich zariadení a jedinečných technológií pochádzajúcich z vlastného vývoja budete mať svoj majetok, vozidlá, tovar či osoby neustále pod dohľadom. Široký sortiment špeciálnych riešení uspokojí nároky pre sledovanie akéhokoľvek parametru, či už ide o otvorenie nádrže mimo povolenú zónu, prekročenie rýchlosti, alebo opustenie pracovného priestoru.

Naše riešenia sa prispôsobia vám, nie naopak

Našou hlavnou filozofiou je maximálne prispôsobenie systému vašim potrebám. Žiadna požiadavka nie je pre nás príliš detailná a žiadne riešenie príliš zložité. Či už chcete autorizovať vodičov kartou dochádzkového systému, sledovať ako často vaše vozidlo stojí v zápche alebo mať detailný prehľad o tom ako dlho boli otvorené dvere či pustené vykurovanie, pre nás to nie je žiadny problém.

Automatická kniha jázd s Exportom do účtovníctva

Vedenie účtovníctva a prehľad nad jazdami vašich firemných vozidiel nebol nikdy jednoduchší. Automatické sťahovanie dát, párovanie tankovacích kariet, či identifikácia súkromných jázd nie je pre naše riešenia žiadny problém. Všetky dáta získate navyše v reportoch ušitých na mieru vášmu podnikaniu pre maximálnu úsporu času a nákladov.

Riešenia pre vozidlá zajtrajška máme už dnes

Elektromobilita je nezastaviteľná a rovnako ako naše osobné vozidlá, postupne na čistú energiu presedlajú aj firemné vozové parky. Sledovanie aktuálnej spotreby, dobíjania, či celkových prevádzkových nákladov je však pri elektromobiloch a hybridných vozidlách oveľa náročnejšie. S nami však zvládnete aj túto úlohu hravo, vďaka možnosti komplexne monitorovať všetky potrebné parametre bez ohľadu na to, čo dané vozidlo poháňa.

Dokonalý prehľad a ochrana v jednom balení

Okrem všetkých výhod automatickej knihy a histórie jázd, vám GPS monitoring prináša taktiež dodatočnú ochranu vášho vozidla, vďaka špeciálnym riešeniam bezpečnosti. Buďte notifikovaný o akomkoľvek pohybe vášho vozidla, užívajte si režim virtuálnej garáže alebo sa spoľahnite na tichý alarm, ktorý nechá páchateľa s vašim vozidlom bezstarostne jazdiť, zatiaľ čo ho polícia ľahko vypátra vďaka našim dátam.

CENOVÁ PONUKA NA MIERU

Vyplňte prosím kontaktný formulár nižšie. Budeme Vás kontaktovať čo najskôr

    Nezáväzná ponuka
    Nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku.