TSS PROTENG

TSS PROTENG

Zabezpečte svoje vozidlo pred požiarom v motorovom priestore rýchlo a jednoducho pomocou revolučného systému TSS Proteng. Vďaka jedinečnej technológii je systém TSS Proteng schopný zastaviť šírenie požiaru takmer okamžite, čím zníži poškodenie vozidla a tiež chráni jeho posádku.

Systém TSS Proteng je možné použiť vo všetkých vozidlách na ochranu motorového priestoru, nezávislého vykurovania alebo v iných záujmových bodoch. Systém je plne autonómny, nevyžaduje externú zásobu hasiaceho média ani trvalé pripojenie palubného napájania. O všetkých udalostiach vás systém navyše upozorní priamo v aplikácii vášho smartfónu, ktorá môže disponovať aj priamym prepojením na nonstop dispečing.

ZÁKLADNÉ VLASTNOSTI RIEŠENIA

Jediný na trhu

Systém TSS Proteng je jedinečným spojením účinného autonómneho hasiaceho systému s prvotriednymi službami online GPS monitoringu. Vďaka tomu viete okamžite reagovať na vzniknutú situáciu a minimalizovať škody spôsobené na majetku či zdraví osôb.

Kompatkná hasiaca jednotka

Hasiacu jednotku systému TSS Proteng tvorí pružná trubica s teplocitlivého materiálu obsahujúca špeciálnu hasiacu látku. Vďaka dômyselnej konštrukcii jednotka nepotrebuje žiadne napájanie a jej inštalácia nijak nezasahuje do konštrukcie vozidla.

Prehľad v aplikácii i online

Všetky údaje o systéme a jeho stave môžete komforte prehliadať v aplikácii TSS Proteng priamo vo vašom smartfóne. Mobilná aplikácia pre systémy iOS a Android vás upozorní na všetky udalosti notifikáciou a akustickým signálom aj v prípade že nie je spustená.

Neustále v spojení

Spojenie so servermi systému TSS Proteng je neustále overované a v prípade straty spojenia vám systém odošle okamžité upozornenie, vďaka čomu viete odhaliť chybu zariadenia či neoprávnenú manipuláciu takmer okamžite.

ZAUJAL VÁS PRODUKT?

Vyplňte formulár a my sa Vám ozveme.

  HOTLINE 24 / 7 / 365

  Sme vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dni v týždni počas celého roka.

  MOBILNÉ APLIKÁCIE

  Možnosť sledovania svojho vozidla prostredníctvom aplikácie.

  NAJPRESNEJŠÍ

  Možnosť zistiť aktuálnu polohu vozidla, jeho stav, rýchlosť alebo smer jazdy.

  NEUSTÁLY VÝVOJ

  Na vývoji pracuje tím softvérových špecialistov, ktorí zapracovávajú požiadavky zákazníkov pri tvorbe nových produktov.

  NÁŠ MONITOROVACÍ SYSTÉM JE AKCEPTOVANÝ POISŤOVŇAMI V PRÍPADE UZAVRETIA HAVARIJNÉHO POISTENIA

  Nezáväzná ponuka
  Nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku.