Referencie

Maroš Palesch
dopravný konzultant

So spoločnosťou TSS Group spolupracujem už niekoľko rokov. Je to dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť. Jej portfólio patrí medzi najrýchlejšie rastúcich partnerov v rámci sprostredkovania monitorovacieho systému pre vozidlá. Ako dopravný konzultant sa dlhšie obdobie venujem riešeniam, ktoré nám motoristom uľahčujú všetky úkony späté s prevádzkou motorových parkov. V spoločnosti som spoznal mnoho skvelých ľudí, kde ich profesionalita a odborná skúsenosť je na vysokej úrovni. Systém TSS Monitoring je ojedinelý model online správy vozových parkov. Ich lídrom v oblasti automatizácie a online processingu spracovávania reportov je presne šitý na zákazníkov. Pridanou hodnotou je vlastný vývoj, ktorý umožňuje flexibilne a adresne klientovi pomôcť.

Budem úprimný, všetky tieto atribúty má presvedčili o správnosti môjho rozhodnutia spolupracovať s touto úspešnou spoločnosťou.

Mgr.Martin Bárta
Autoklub Slovakia Assistance, s.r.o.

Pri výbere sprostredkovateľa a tvorcu GPS riešenia pre nás sme nemohli urobiť lepšie rozhodnutie, ako si vybrať spoločnosť TSS Group. Profesionalita, ústretovosť, flexibilnosť a ochota sú samozrejmosťou pri každodennom kontakte s odborníkmi, či obchodným teamom. Najmä by som vyzdvihol jednoduchú no pritom účinnú administráciu stránky. Moje ďakujem vám patrí za trpezlivosť, individuálne riešenia pre našu spoločnosť.

NEZÁVÄZNÁ CENOVÁ PONUKA NA MIERU

HOTLINE 24 / 7 / 365

Sme vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dni v týždni počas celého roka.

MOBILNÉ APLIKÁCIE

Možnosť sledovania svojho vozidla prostredníctvom aplikácie.

NAJPRESNEJŠÍ

Možnosť zistiť aktuálnu polohu vozidla, jeho stav, rýchlosť alebo smer jazdy.

NEUSTÁLY VÝVOJ

Na vývoji pracuje tím softvérových špecialistov, ktorí zapracovávajú požiadavky zákazníkov pri tvorbe nových produktov.

NÁŠ MONITOROVACÍ SYSTÉM JE AKCEPTOVANÝ POISŤOVŇAMI V PRÍPADE UZAVRETIA HAVARIJNÉHO POISTENIA

Nezáväzná ponuka
Nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku.