TSS TAXI

TSS TAXI

Zjednodušte svoje podnikanie, zvýšte vyťaženosť jednotlivých vozidiel a ušetrite si čas a peniaze vďaka komplexnému prehľadu a histórii jázd, ktoré vám ponúka systém TSS Taxi. Jednotka Systému TSS Taxi disponuje širokými možnosťami pripojenia doplnkových funkcií, ku ktorým patrí napríklad napojenie svetelného panela TAXI s automatickou zmenou stavu vozidla z „voľný“ na „obsadený“. Samozrejmosťou je možnosť identifikovať jednotlivé jazdy,  zistiť aktuálnu polohu vozidla, jeho rýchlosť a smer a taktiež možnosť neobmedzenej archivácie dát.

ZÁKLADNÉ VLASTNOSTI RIEŠENIA

Nonstop prehľad odkiaľkoľvek

Nezáleží či ste pri počítači alebo mimo kancelárie, vďaka online rozhraniu a mobilnej aplikácii máte o aktuálnom stave vozidiel, ich obsadenosti rýchlosti či efektivite dokonalý prehľad 24 hodín denne.

Neobmedzená história

Potrebujete zistiť kde bolo vaše vozidlo pred pol rokom, kto ho šoféroval a či bol v danom čase obsadené zákazníkom alebo voľné? S touto a mnohými inými funkciami vám pomôže systém TSS Taxi s neobmedzenou históriou dát, ktorá je platná po celú dobu platnosti služby.

Zvýšenie efektivity

Chcete mať svojich zamestnancov pod kontrolou, zamedziť “čiernym” jazdám či zlepšiť efektivitu ich jazdy? S pomocou systému TSS Taxi dokážete sledovať a vyhodnocovať každú jazdu vašich zamestnancov, obmedziť zbytočné kilometre na minimum a zvýšiť tak každodennú efektivitu vašej taxislužby.

Riešenie na mieru

Vďaka tomu, že naše riešenia sami vyvíjame vieme splniť každú vašu požiadavku. Či už sa jedná o monitorovanie vozidiel s alternatívnym pohonom, jedinečné nároky na identifikáciu zamestnancov, či kontrolu pravidelnosti tankovania, žiadna z vašich požiadaviek nie je pre nás problém.

ZAUJAL VÁS PRODUKT?

Vyplňte formulár a my sa Vám ozveme.

  HOTLINE 24 / 7 / 365

  Sme vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dni v týždni počas celého roka.

  MOBILNÉ APLIKÁCIE

  Možnosť sledovania svojho vozidla prostredníctvom aplikácie.

  NAJPRESNEJŠÍ

  Možnosť zistiť aktuálnu polohu vozidla, jeho stav, rýchlosť alebo smer jazdy.

  NEUSTÁLY VÝVOJ

  Na vývoji pracuje tím softvérových špecialistov, ktorí zapracovávajú požiadavky zákazníkov pri tvorbe nových produktov.

  NÁŠ MONITOROVACÍ SYSTÉM JE AKCEPTOVANÝ POISŤOVŇAMI V PRÍPADE UZAVRETIA HAVARIJNÉHO POISTENIA

  Nezáväzná ponuka
  Nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku.