TSSLoc Easy

TSSLoc Easy

Systém TSSLoc prináša na trh GPS lokalizátor a pokročilé technológie zabezpečenia automobilov v kompaktnom balení za bezkonkurenčnú cenu. v kompaktnom balení za bezkonkurenčnú cenu. Získajte prehľad o pohybe svojho vozidla nech ste kdekoľvek, buďte informovaný aj o tých najjemnejších otrasoch a užívajte si pokojný spánok, vďaka nonstop notifikáciám priamo vo vašom smartfóne.

Model Easy predstavuje unikátne riešenie zabezpečenia vozidiel s modernou elektroinštaláciou IPM*, ktorého montáž si nevyžaduje žiadne zásahy do elektronických, či mechanických častí vozidla a hravo ju zvládnete sami v priebehu niekoľkých minút. Svoje vozidlo tak máte vďaka systému TSSLoc nonstop pod dohľadom a to bez obáv o stratu záruky či poškodenie interiéru pri inštalácii.

od 89,90 € s DPH

ZÁKLADNÉ VLASTNOSTI RIEŠENIA

Kompatibilný s vozidlami s IPM

Vozidlá vybavené IPM majú palubné napätie pri naštartovanom motore v rozmedzí 12,2 – 15,6 V . IPM systém vo vozidlách slúži na efektívne využívanie energie, zvyšuje životnosť akumulátora vozidla a dokáže dobíjať akumulátor aj pri častých krátkych jazdách.

Jednoduchá samoinštalácia

Systém TSSLoc Easy+ si jednoducho nainštalujete sami vložením jednotky do zásuvky OBDII, ktorou je vybavená väčšina vozidiel od roku 1996. Jednotku je možné inštalovať aj na tajnom mieste pomocou predlžovacej kabeláže alebo rozbočovacej kabeláže, ktorá zachová diagnostickú zásuvku voľnú.

Prehľad v aplikácii i online

Všetky údaje o pohybe a stave svojho vozidla môžete komfortne prehliadať prostredníctvom online rozhrania alebo mobilnej aplikácie TSSLoc. Mobilná aplikácia pre systémy iOS a Android vás upozorní na všetky udalosti notifikáciou.

Virtuálna garáž

Systém TSSLoc Easy+ sa aktivuje automaticky po vypnutí motora a chráni vozidlo až do vášho návratu. Ak vozidlo zaznamená pohyb bez zapnutia zapaľovania, systém okamžite odošle upozornenie. Okrem automatického režimu je možné systém ovládať manuálne alebo na základe časového plánu.

Integrovaná batéria

Jednotka TSSLoc je vybavená vlastnou batériou, vďaka ktorej ostáva zariadenie plne funkčné aj pri odpojení palubného akumulátora. Jednotka vás tiež upozorní pri odpojení zo zásuvky v prípade pokusu o krádež.

Neustále v spojení

Spojenie so servermi TSSLoc je neustále overované a v prípade straty spojenia vám systém odošle okamžité upozornenie, vďaka čomu viete odhaliť pokus o rušenie signálu GPS ešte pred samotnou krádežou.

Možnosť používať vo viacerých vozidlách

Vďaka rýchlej a jednoduchej inštalácii a kompaktným rozmerom je možné používať systém TSSLoc plnohodnotne vo viacerých vozidlách. Pri výmene vozidiel stačí vytiahnuť jednotku zo zásuvky jedného vozidla a umiestniť ju na svojom mieste v druhom vozidle.

ČO VŠETKO TSSLOC EASY+ DOKÁŽE?

 • Upozornenie na štart / vypnutie motora
 • Upozornenie na otrasy vo vozidle
 • Upozornenie na nízke napätie akumulátora vozidla
 • Upozornenie na pripojenie / odpojenie napájania
 • Upozornenie na neoprávnený pohyb vozidla
 • Upozornenie na stratu spojenia so serverom TSSLoc

ZAUJAL VÁS PRODUKT?

Vyplňte formulár a my sa Vám ozveme.

  HOTLINE 24 / 7 / 365

  Sme vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dni v týždni počas celého roka.

  MOBILNÉ APLIKÁCIE

  Možnosť sledovania svojho vozidla prostredníctvom aplikácie.

  NAJPRESNEJŠÍ

  Možnosť zistiť aktuálnu polohu vozidla, jeho stav, rýchlosť alebo smer jazdy.

  NEUSTÁLY VÝVOJ

  Na vývoji pracuje tím softvérových špecialistov, ktorí zapracovávajú požiadavky zákazníkov pri tvorbe nových produktov.

  NÁŠ MONITOROVACÍ SYSTÉM JE AKCEPTOVANÝ POISŤOVŇAMI V PRÍPADE UZAVRETIA HAVARIJNÉHO POISTENIA

  Nezáväzná ponuka
  Nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku.