TSSLoc MARINE

TSSLoc MARINE

Chcete mať svoju jachtu, čln, skúter či iné plavidlo pod kontrolou aj keď nie ste v prístave? S jedinečným lokalizačným systémom TSSLoc Marine to nie je žiadny problém. Vodotesná jednotka s integrovanou batériou a trvalou, skrytou montážou je zárukou neustáleho dohľadu za akýchkoľvek podmienok.

Aktuálna poloha, sledovanie trasy, rýchlosť či stav batérie. Toto a ešte omnoho viac nájdete v prehľadnej aplikácii, či webovom rozhraní TSSLoc Marine. Voliteľný režim stráženia s funkciou plánovača alebo manuálnym nastavením kontroluje polohu plavidla v pravidelných intervaloch a okamžite vás informuje o akomkoľvek narušení virtuálnej zóny stráženia. Samozrejmosťou je tiež monitorovanie štartu motora, straty GPS signálu či odpojenia od napájania.

Cena na vyžiadanie

ZÁKLADNÉ VLASTNOSTI RIEŠENIA

Jediný na trhu

Systém TSSLoc Marine je jediným zariadením na trhu vyvinutým špeciálne pre ochranu a monitorovanie plavidiel. Svojim nastavením a funkciami systém zohľadňuje špecifické nároky monitoringu plavidiel pre maximálnu presnosť lokalizácie a účinnosť ochrany.

Kompaktná vodotesná jednotka

Vďaka krytiu IP67 a kompaktným rozmerom môže byť jednotka inštalovaná na akékoľvek plavidlo bez nárokov na rozmer či spôsob využitia.

Prehľad v aplikácii i online

Všetky údaje o pohybe, rýchlosti a stave plavidla môžete komfortne prehliadať prostredníctvom online rozhrania alebo mobilnej aplikácie TSSLoc. Mobilná aplikácia pre systémy iOS a Android vás upozorní na všetky udalosti notifikáciou.

Voliteľný režim stráženia

Systém TSSLoc Marine sa aktivuje automaticky po vypnutí motora a chráni plavidlo až do vášho návratu. Ak systém zaznamená pohyb plavidla bez autorizácie, okamžite odošle upozornenie v mobilnej aplikácii. Okrem automatického režimu je možné systém ovládať manuálne alebo na základe časového plánu.

Integrovaná batéria

Jednotka TSSLoc Marine je vybavená vlastnou batériou, vďaka ktorej ostáva zariadenie plne funkčné aj pri odpojení palubného akumulátora. Jednotka vás tiež upozorní pri strate napájania v prípade pokusu o krádež.

Neustále v spojení

Spojenie so servermi TSSLoc je neustále overované a v prípade straty spojenia vám systém odošle okamžité upozornenie, vďaka čomu viete odhaliť pokus o rušenie signálu GPS ešte pred samotnou krádežou.

ČO VŠETKO TSSLOC MARINE DOKÁŽE?

 • Upozornenie na štart / vypnutie motora
 • Upozornenie na stratu dátového spojenia
 • Upozornenie na nízke napätie akumulátora vozidla
 • Upozornenie na otvorenie monitorovaných vstupov
 • Upozornenie na pripojenie / odpojenie napájania
 • Upozornenie na opustenie zóny stráženia
 • Upozornenie na stratu spojenia so serverom TSSLoc
 • Upozornenie na rušenie GSM signálu

ZAUJAL VÁS PRODUKT?

Vyplňte formulár a my sa Vám ozveme.

  HOTLINE 24 / 7 / 365

  Sme vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dni v týždni počas celého roka.

  MOBILNÉ APLIKÁCIE

  Možnosť sledovania svojho vozidla prostredníctvom aplikácie.

  NAJPRESNEJŠÍ

  Možnosť zistiť aktuálnu polohu vozidla, jeho stav, rýchlosť alebo smer jazdy.

  NEUSTÁLY VÝVOJ

  Na vývoji pracuje tím softvérových špecialistov, ktorí zapracovávajú požiadavky zákazníkov pri tvorbe nových produktov.

  NÁŠ MONITOROVACÍ SYSTÉM JE AKCEPTOVANÝ POISŤOVŇAMI V PRÍPADE UZAVRETIA HAVARIJNÉHO POISTENIA

  Nezáväzná ponuka
  Nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku.