TSS Autopožičovňa

TSS Autopožičovňa

Zvýšte efektivitu vašej autopožičovne, zabezpečte svoje vozidlá proti krádeži či poškodeniu a buďte nonstop informovaný o polohe či smere pohybu vašich vozidiel. Presne toto a ešte omnoho viac vám ponúka špeciálne riešenie TSS Autopožičovňa.

ZÁKLADNÉ VLASTNOSTI RIEŠENIA

Rezervačný systém

Súčasťou riešenia TSS Autopožičovňa je TSS rezervačný systém ponúkajúci kompletnú a prehľadnú agendu výpožičiek vašich vozidiel. Rezervačný systém umožňuje prehliadanie a registráciu žiadaniek, grafický kalendár a taktiež podrobnú dokumentáciu vo forme detailných reportov.

Detekcia rušičky

Systém automaticky detekuje rušenie GSM alebo TSS signálu, aktivuje lokálny poplach, zablokuje motor vozidla pomocou imobilizéru a odošle informáciu na autorizované číslo.

Blokovanie motora

Trvalo inštalovaná jednotka doplnená o imobilizér ponúka bezdotykové ovládanie s možnosťou rozšírenia o externú sirénu. Autorizačný proces je spustený zapaľovaním alebo otvorením dverí. Produkt ponúka spoľahlivé zabezpečenie a taktiež sleduje všetky dôležité parametre vozidla ako pohyb či otras, ktoré hlási nielen vám ale taktiež celému okoliu.

Detekcia otvorenia kapoty

Funkcia vyvinutá priamo pre autopožičovne ponúka možnosť sledovať otvorenie kapoty pre zamedzenie krádeže či výmeny cenných súčastí v motorovom priestore. Autorizačný proces je spustený otvorením kapoty a v prípade neautorizovaného zásahu vás informuje sms správou.

ZAUJAL VÁS PRODUKT?

Vyplňte formulár a my sa Vám ozveme.

  HOTLINE 24 / 7 / 365

  Sme vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dni v týždni počas celého roka.

  MOBILNÉ APLIKÁCIE

  Možnosť sledovania svojho vozidla prostredníctvom aplikácie.

  NAJPRESNEJŠÍ

  Možnosť zistiť aktuálnu polohu vozidla, jeho stav, rýchlosť alebo smer jazdy.

  NEUSTÁLY VÝVOJ

  Na vývoji pracuje tím softvérových špecialistov, ktorí zapracovávajú požiadavky zákazníkov pri tvorbe nových produktov.

  NÁŠ MONITOROVACÍ SYSTÉM JE AKCEPTOVANÝ POISŤOVŇAMI V PRÍPADE UZAVRETIA HAVARIJNÉHO POISTENIA

  Nezáväzná ponuka
  Nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku.