BATLoc

BATLoc

Potrebujete monitorovať zásielku, kontajner, náradie alebo čokoľvek iné? Batériový lokalizátor BATLoc s kompaktnými rozmermi a batériou s pracovnou kapacitou až 2 roky je pre vás ideálnou voľbou. Jednotka BATLoc využíva na vysoko presné určenie polohy družicové systémy GPS a Glonass. V prípade nedostupnosti družicových signálov (napr v budovách) je lokalizácia zabezpečená sieťou GSM pomocou rozpoznania BTS staníc.

Batériová jednotka BATLoc disponuje dvojicou prevádzkových režimov, ktorých kombinácia chráni samotné zariadenie pred rušením či objavením pomocou čítačky. V štandardnom režime lokalizátor vysiela svoju polohu v 24 hodinových intervaloch pre maximálnu úsporu batérie. V prípade straty alebo odcudzenia monitorovaného predmetu majiteľ aktivuje sledovací režim, v ktorom je poloha zariadenia aktualizovaná každých 10 minút pre presné vyhľadanie odcudzeného majetku.

od 89,90 € s DPH

ZÁKLADNÉ VLASTNOSTI RIEŠENIA

Bez externého napájania

Jednotka BATLoc disponuje integrovanou batériou s kapacitou dostačujúcou na 2 roky plnohodnotného fungovania zariadenia. Jednotka je tak plne autonómna a poskytuje nekonečné možnosti umiestnenia a využitia.

Neviditeľný pre detektory signálu

V štandardnom režime je jednotka väčšinu času neaktívna a vysiela len veľmi krátku dobu, vďaka čomu je jej objavenie detektorom takmer nemožné.

Prehľad v aplikácii i online

Všetky údaje o pohybe a stave svojho majetku môžete komfortne prehliadať prostredníctvom online rozhrania alebo mobilnej aplikácie TSSLoc. Mobilná aplikácia pre systémy iOS a Android vás upozorní na všetky udalosti notifikáciou a akustickým signálom aj v prípade že nie je spustená.

Jednoduchá samoinštalácia

Kompaktné rozmery jednotky BATLoc spolu s jedinečným autonómnym riešením napájania, umožňujú jednoduchú inštaláciu na akékoľvek miesto monitorovaného majetku.

ČO VŠETKO BATLOC DOKÁŽE?

 • Upozornenie na pohyb objektu
 • Upozornenie na vybitú batériu
 • Automatická kontrola spojenia
 • Možnosť voľby štandardného a sledovacieho režimu

ZAUJAL VÁS PRODUKT?

Vyplňte formulár a my sa Vám ozveme.

  HOTLINE 24 / 7 / 365

  Sme vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dni v týždni počas celého roka.

  MOBILNÉ APLIKÁCIE

  Možnosť sledovania svojho vozidla prostredníctvom aplikácie.

  NAJPRESNEJŠÍ

  Možnosť zistiť aktuálnu polohu vozidla, jeho stav, rýchlosť alebo smer jazdy.

  NEUSTÁLY VÝVOJ

  Na vývoji pracuje tím softvérových špecialistov, ktorí zapracovávajú požiadavky zákazníkov pri tvorbe nových produktov.

  NÁŠ MONITOROVACÍ SYSTÉM JE AKCEPTOVANÝ POISŤOVŇAMI V PRÍPADE UZAVRETIA HAVARIJNÉHO POISTENIA

  Nezáväzná ponuka
  Nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku.