TSSLoc SMART

TSSLoc SMART

TSSLoc Smart je dokonalým spojením aktívneho autoalarmu a lokalizačného zariadenia, ktoré spoľahlivo ochráni vaše vozidlo v akejkoľvek situácii. Model Smart vám okrem pokojného spánku, umožní detailne sledovať polohu, rýchlosť a stav vozidla v reálnom čase priamo v aplikácii vášho smartfónu.

Ak hľadáte jednoduchý, ale efektívny spôsob ochrany vášho vozidla, TSSLoc Smart je pre vás ako stvorený. Trvalo inštalovaná jednotka s integrovaným akumulátorom, snímačom otrasov a zvukovým alarmom sleduje všetky dôležité parametre vozidla a akékoľvek neoprávnené vniknutie, pohyb či otras okamžite oznámi nielen vám, ale aj celému okoliu.

od 169,90 € s DPH
vrátane montáže zariadenia

ZÁKLADNÉ VLASTNOSTI RIEŠENIA

Aktuálna poloha a história

Vďaka vysoko presnej GPS/Glonass jednotke umožňuje model Smart sledovanie vozidla v reálnom čase s 15 sekundovým intervalom aktualizácie. Systém taktiež ukladá všetky dáta prehľadne do histórie, pre možnosť spätnej kontroly.

Trvalá skrytá montáž

Vďaka vysoko presnej GPS/Glonass jednotke umožňuje model Smart sledovanie vozidla v reálnom čase s 15 sekundovým intervalom aktualizácie. Systém taktiež ukladá všetky dáta prehľadne do histórie, pre možnosť spätnej kontroly.

Prehľad v aplikácii i online

Všetky údaje o pohybe, rýchlosti a stave vozidla môžete komfortne prehliadať prostredníctvom online rozhrania alebo mobilnej aplikácie TSSLoc. Mobilná aplikácia pre systémy iOS a Android vás upozorní na všetky udalosti notifikáciou.

Virtuálna garáž

Systém TSSLoc Smart sa aktivuje automaticky po vypnutí motora a chráni vozidlo až do vášho návratu. Ak vozidlo zaznamená otras pri vypnutom zapaľovaní, tak systém odošle upozornenie vo forme push notifikácie. Okrem automatického režimu je možné systém ovládať manuálne alebo na základe časového plánu.

Integrovaná batéria

Jednotka TSSLoc je vybavená vlastnou batériou, vďaka ktorej ostáva zariadenie plne funkčné aj pri odpojení palubného akumulátora. Jednotka vás tiež upozorní pri strate napájania v prípade pokusu o krádež.

Neustále v spojení

Spojenie so servermi TSSLoc je neustále overované a v prípade straty spojenia vám systém odošle okamžité upozornenie, vďaka čomu viete odhaliť pokus o rušenie signálu GPS ešte pred samotnou krádežou.

ČO VŠETKO TSSLOC SMART DOKÁŽE?

 • Upozornenie na štart / vypnutie motora
 • Upozornenie na otrasy vo vozidle
 • Upozornenie na nízke napätie akumulátora vozidla
 • Akustický alarm
 • Upozornenie na pripojenie / odpojenie napájania
 • Upozornenie na neoprávnený pohyb vozidla
 • Upozornenie na stratu spojenia so serverom TSSLoc
 • Aktuálna poloha vozidla počas jazdy

ZAUJAL VÁS PRODUKT?

Vyplňte formulár a my sa Vám ozveme.

  HOTLINE 24 / 7 / 365

  Sme vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dni v týždni počas celého roka.

  MOBILNÉ APLIKÁCIE

  Možnosť sledovania svojho vozidla prostredníctvom aplikácie.

  NAJPRESNEJŠÍ

  Možnosť zistiť aktuálnu polohu vozidla, jeho stav, rýchlosť alebo smer jazdy.

  NEUSTÁLY VÝVOJ

  Na vývoji pracuje tím softvérových špecialistov, ktorí zapracovávajú požiadavky zákazníkov pri tvorbe nových produktov.

  NÁŠ MONITOROVACÍ SYSTÉM JE AKCEPTOVANÝ POISŤOVŇAMI V PRÍPADE UZAVRETIA HAVARIJNÉHO POISTENIA

  Nezáväzná ponuka
  Nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku.