TSS AUTOŠKOLA

TSS AUTOŠKOLA

Ako oficiálny partner pre povinné vybavenie autoškôl schváleným identifikačným monitorovacím zariadením vám vieme navrhnúť riešenie šité na mieru priamo pre vašu autoškolu nech sú vaše požiadavky akékoľvek.

Základom nášho identifikačného zariadenia je GPS jednotka, ktorá zaznamenáva priebeh každej jazdy počas výcviku. Každá jednotka je vybavená čítačkou identifikačných príveskov alebo kariet, ktorými je identifikovaná posádka vozidla. Zariadenie automaticky odosiela údaje o osobách a priebehu jazdy do jednotného informačného systému v cestnej doprave.

ZÁKLADNÉ VLASTNOSTI RIEŠENIA

Automatický prenos dát

Jednotka TSS Autoškola automaticky prenáša všetky dáta o jazde žiaka, posádky a vozidla do jednotného informačného systému. Okrem iných funkcií je plne automatizované napríklad aj rozpoznávanie pripojeného vozíka alebo prívesu na základe pripojenia do elektrickej zásuvky vozidla.

Jednoduchá identifikácia posádky

Posádka vozidla je identifikovaná pomocou pripojenej čítačky kariet alebo príveskov, ktorých načítanie je potvrdené vizuálnou a akustickou signalizáciou. Každá jazda je automaticky pridelená k menu žiaka a okrem iných dát disponuje aj farebným zobrazením trasy s vizualizáciou rýchlosti, ktoré môže slúžiť pre kontrolu dodržiavania predpisov.

Mobilná aplikácia TSS

Prehľadné zobrazenie výučby v autoškolách s detailným zobrazením aktuálnych a predchádzajúcich jázd na vozidlách či trenažéroch každého žiaka alebo posádky.

Všetko v jednom

Identifikačné zariadenie učebne alebo trenažéra tvorí samostatný panel, ktorý obsahuje vstavanú komunikačnú jednotku s dotykovou obrazovkou a čítačku identifikačných príveskov.

ZAUJAL VÁS PRODUKT?

Vyplňte formulár a my sa Vám ozveme.

  HOTLINE 24 / 7 / 365

  Sme vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dni v týždni počas celého roka.

  MOBILNÉ APLIKÁCIE

  Možnosť sledovania svojho vozidla prostredníctvom aplikácie.

  NAJPRESNEJŠÍ

  Možnosť zistiť aktuálnu polohu vozidla, jeho stav, rýchlosť alebo smer jazdy.

  NEUSTÁLY VÝVOJ

  Na vývoji pracuje tím softvérových špecialistov, ktorí zapracovávajú požiadavky zákazníkov pri tvorbe nových produktov.

  NÁŠ MONITOROVACÍ SYSTÉM JE AKCEPTOVANÝ POISŤOVŇAMI V PRÍPADE UZAVRETIA HAVARIJNÉHO POISTENIA

  Nezáväzná ponuka
  Nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku.